Team Body-Coach

_

Poznaj nas

_

Twój Trener Personalny

_

Agnieszka Celej

_

Czy szukasz pomocy w osiągnięciu swoich celów fitness i ogólnego samopoczucia? Jestem trenerką osobistą, która może Ci pomóc.

Oferuję niestandardowe, indywidualne treningi personalne, opracowane specjalnie dla Ciebie. Moje programy obejmują zarówno trening siłowy, jak i zajęcia aerobowe, dostosowane do Twoich celów i możliwości.

 

Podczas treningów mogę Cię poprowadzić przez zestaw ćwiczeń, które zwiększą Twoją wytrzymałość i wzmocnią mięśnie. Będziesz także otrzymywać wskazówki dotyczące odżywiania i suplementacji, aby Ci pomóc w osiągnięciu Twoich celów.

 

Moim celem jest wspieranie Cię w osiąganiu Twoich celów fitness i poprawie Twojego samopoczucia. Jeśli chcesz rozpocząć swoją podróż do zdrowszego, silniejszego i lepiej wyglądającego ciała, skontaktuj się ze mną dzisiaj i zacznij swoją przygodę.

RozwińZwiń

Instruktor Fitness

_

Katarzyna Przybyła

_

Instruktor fitness. Ukończyłam Akademie Wychowania Fizycznego kierunek fizjoterapia.

Fitness, sport rożnego rodzaju jest moją pasją i staram się zarażać nią innych. Każda wolna chwile spędzam aktywnie z rodzina.

Instruktor Fitness| Trener Personalny

_

Marcela Bąkowska

_

Instruktor fitness & trener personalny Z wykształcenia menedżerka sportowa oraz dietetyczka. Z zamiłowania doświadczona trenerka personalna i instruktorka fitness specjalizująca się w treningu ze sztangami oraz zajęciach prozdrowotnych.

 

Na co dzień prowadzi swoją firmę dietetyczno-treningową, pomagając zmieniać nawyki żywieniowe oraz osiągać cele treningowe. Poza pracą pasjonuje się narciarstwem, uprawą roślin oraz kinematografią amerykańską.

 

PROWADZONE ZAJĘCIA FITNESS: full body workout, abt, tbs, shape, fat burning, sztangi, trampoliny, trening obwodowy, pilates, stretching, zdrowy kręgosłup

RozwińZwiń

Psychodietetyk | Doradca żywieniowy

_

Amanda Kmieć

_

Amanda Kmieć jest doradcą żywieniowym i psychodietetykiem.

 

Pracuje z osobami, które chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe, zredukować masę ciała, poprawić wyniki badań czy uporać się z różnymi jednostkami chorobowymi.

 

Jako psychodietetyk wspiera i motywuje pacjentów na każdym etapie zmiany stylu życia.

 

Prowadzi także warsztaty kulinarne oraz tematyczne z zakresu żywienia dzieci i kobiet w ciąży.

RozwińZwiń

Endokrynolog

_

Anna Golenko

_

Dr n med Anna Golenko endokrynolog na stałe pracuje w Poradni Endokrynologicznej „Dobrzyńska”.

 

Zajmuję się diagnostyka i leczeniem zaburzeń hormonalnych u dzieci, młodzieży i dorosłych.

 

W Poradni Metabolicznej prowadziłam leczenie otyłości u dzieci i młodzieży.

 

Współpracowałam z WCZ w programie „Profilaktyka nadwagi i otyłości dzieci wrocławskich”

RozwińZwiń